Uncategorized

Pandémia, plándémia, bossing, mobbing … – tu končím, so mnou nepočítajte!

Pán Gunnar Kaiser so svojou Kaiser TV patrí v súčasnej dobe medzi najobľúbenejších a najangažovanejších predstaviteľou slobodných médií v nemecky hovoriacej oblasti Európy.

Svojim video-príspevkom „Tu končím, so mnou nepočítajte!“ (zatiaľ iba v nemčine), ktorý publikoval iba nedávno (1.4.2021), inšpiroval a inicioval vznik pozoruhodnej komunikačnej platformy hodnej nasledovania.

Celý rad podobne zmýšlajúcich ľudí totiž začal – pod rovnakým názvom – zverejňovať svoje kritické videopríspevky k súčasnej situácii vo spoločnosti (pandémia-plándémia, corona-diktatúra, lock-down, povinné testovanie, očkovanie, atp.) a na webovej adrese https://www.covidiotie.eu/index.php/2021/04/11/ich-mach-da-nicht-mit/ budeme postupne publikovať všetky tieto príspevky v nemeckom originále.

Ak sa nám však podarí nájsť dostatok spolupracovníkov-prekladateľov či sponzorov na ich zaplatenie, hodláme – aspoň tie najzaujímavejšie z príspevkov – doplniť aj titulkami v slovenskom a príp. v českom jazyku. Dajte nám preto vedieť, ak sa do takejto činnosti chcete zapojiť.

Ale prednostne budeme zverejňovať aj pôvodné – slovenské a české – video-príspevky a výpovede, ktoré sa nám podarí získať, či už budú zaznamenané za pomoci našej alebo vašej záznamovej techniky. (Podrobnosti žiadajte na e-mailovej adrese: pavel.beno@covididiotie.sk, príp. aj na tel.č. +421 949292782 alebo +420 602349848.)

Ďakujeme za pozornosť, pomoc či prípadnú spoluprácu!

Toto sú 3 príklady video-príspevkov (Tu končím, so mnou nepočítajte!) – v nemeckom originále, ktoré chceme postupne preložiť do slovenčiny alebo češtiny:

Autor: WalkingCrow
Autor: WalkingCrow
Autor: Christiane Häfele
Autor: Ulrich Beinert

Ilustračné foto: www.gunnarkaiser.de

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *